Apie mus

UAB „Pilsakmens“ – inovatyvi, daug patirties turinti šeimos valdoma įmonė. Nors įmonė yra gana jauna, įkurta 2011 metais, įmonės savininkas ir jos specialistai jau turi sukaupę 25 metų patirtį akmens apdirbimo pramonėje. Nuolat investuojame į įrangą, kuri pasižymi geresnėmis naujomis akmens apdirbimo technologijomis.

Dirbame su privačiais ir verslo projektais visame pasaulyje, nes gauname užsakymų iš Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Baltijos šalių, Rusijos, Šveicarijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos.  "Pilsakmens" atlieka visą akmens apdirbimo ciklą: tiekimą, apdailą ir surinkimą. Tiesiogiai iš gamintojo nuolat galima įsigyti apie 500 įvairių rūšių medžiagų virtuvės stalams ir stalviršiams gaminti, akmeninių vonios kambario paviršių, akmeninių barų stalviršių, akmeninių laiptų, akmeninių palangių, akmeninių židinių portalų, akmeninių fontanų, akmeninių plytelių, akmeninių kolonų, akmeninių stulpų, antkapių, kapaviečių bortelių ir kitų natūralaus akmens gaminių. Bendros granito, marmuro, kvarco, onikso, travertino ir natūralaus skalūno atsargos sudaro daugiau kaip 20 000 kvadratinių metrų plotą, o tai leidžia pasirinkti tinkamiausią medžiagą įvairiems projektams ir užsakymams, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius norus ir ketinimus.

Pirkinys, kuris tarnaus ne vienai kartai.

Rinkoje siūlomos įvairios medžiagos virtuvės ir vonios kambario paviršiams, sienų ir grindų plytelėms, laiptams ir palangėms. Anot specialistų, ilgaamžiškausias sprendimas yra natūralus akmuo, pavyzdžiui, granitas. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti per brangu, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje kokybiški natūralaus akmens virtuvės ir vonios kambario paviršiai atsipirks.Viena iš pagrindinių natūralaus akmens savybių – ilgalaikė aukštesnė kokybė ir patvarumas mechaninio pažeidimo ir poveikio aplinkai atžvilgiu. Puikus natūralaus akmens savybių pavyzdys – senoviniai ir istoriniai pastatai, kurie per šimtmečius išsaugojo savo fasadą ir interjerą ir toliau puikiai atrodo.

Dažnai užduodami klausimai

Granitas ir dirbtinis akmuo kvarcas yra ilgaamžiškiausios medžiagos.GranitasGranitas yra 100 % natūralus akmuo, pasižymintis mažu akytumu, todėl puikiai tinka virtuvės ir vonios kambario paviršiams. (Moso skalė – 7)Pranašumai100 % natūrali medžiagaatsparus įbrėžimamsatsparus karščiuididelė spalvų įvairovėlengva prižiūrėtitamsaus granito akytumas yra itin mažas (0–0,2 %)TrūkumaiIlgainiui šviesus granitas gali patamsėti, jei ant jo paviršiaus ilgai užsilaiko skystis.Kvarcas93 % kvarco sudaro natūrali medžiaga, 7 % – pigmentas ir poliesterio derva. Kvarcas pasižymi itin mažu akytumu ir yra viena patvariausių bei praktiškiausių medžiagų virtuvės paviršiui. (Moso skalė – 7)Pranašumaipatvarusatsparus įbrėžimamsatsparus karščiui (iki 300 laipsnių)lengva prižiūrėtimažas akytumas (0,01 %)Trūkumaividaus medžiagaMarmurasElegantiška ir natūrali medžiaga. Viena populiariausių marmuro rūšių yra – „Carrara“ (Italija). Tačiau marmuras nėra toks praktiškas, kad jį būtų galima naudoti kaip virtuvės paviršių. (Moso skalė – 4)Pranašumai100 % natūrali medžiagaatsparus karščiuiTrūkumaikieti objektai gali palikti įbrėžimusrūgštis palieka dėmes

Mūsų sandėlis yra didžiausias natūralaus akmens sandėlis Baltijos šalyse – jame nuolat galima rasti apie 500 įvairių rūšių medžiagų, kurios užima daugiau nei 20 000 kvadratinių metrų plotą, todėl visada galima išsirinkti tinkamiausią akmenį.

Kviečiame apsilankyti mūsų biure arba atsiųsti informaciją mūsų el. pašto adresu pilsakmens@pilsakmens.lv:Apytikslis jus dominančių detalių dydisPageidaujama medžiagaPapildoma informacija apie pageidaujamą akmens apdirbimo būdą, surinkimą ir t. t.

Akmens plokščių yra įvairių dydžių, didžiausia – apie 300 x 200 cm.Paprastai dirbame su 2 ir 3 cm storio medžiagomis – šis storis populiariausias interjero ir fasado apdailos detalėmis.Taip pat siūlome kitų dydžių ir nestandartinio storio medžiagų, pavyzdžiui, 1,2 cm ir 1,5 cm storio granito ir marmuro plytelių, taip pat 6 cm storio laiptelių.

Jei užsakymui pasirenkamas natūralus akmuo, klientas turi apžiūrėti akmenį vietoje prieš pradedant užsakymą, nes medžiaga turi spalvinių netolygumų, juostų, mikroįtrūkimų, porų ir kitų darinių, būdingų natūraliam akmeniui. Pagaminus akmens produktus, pretenzijos dėl natūralaus akmens darinių nebepriimamos.Sąmatoje pateikiame informaciją apie projekto užbaigimo laiką.Darbų atlikimo laikas, patvirtinus medžiagą ir gavus avansą, trunka apie 4–5 savaites. Projekto užbaigimo laikas gali skirtis priklausomai nuo metų laiko ir projekto medžiagos dydžio.Nurodytas gamybos laikas yra apytikslis ir gali būti atidėtas dėl užsakymų kiekio akmens apdirbimo gamykloje ar užsakymo sudėtingumo. Klientas neturi teisės reikalauti kompensacijos iš UAB „Pilsakmens“ dėl užsakymo termino atidėjimo.Pagamintos detalės iš SIA PILSAKMENS gamybos cecho Klientui perduodamos tik tada, kai Klientas visiškai atsiskaito už užsakymą.Kai PILSAKMENS darbuotojai atvyksta matuoti / montuoti akmens detalių, jie NETEIKIA vandentiekio, elektros instaliacijos ir išmontavimo paslaugų.

Akmens plokščių būna 1–7 m2 dydžio ir skirtingo storio.1 m2 granito:1 cm storio svoris ~ 30 kg2 cm storio svoris ~ 60 kg3 cm storio svoris ~ 90 kg

Ltd Pilsakmens investeerib Euroopa Liidu taastumis- ja vastupidavusmehhanismi kava 2.2 raames protsesside digitaliseerimisse ja automatiseerimisse. reformi- ja investeerimissuuna "Ettevõtete digitaalne ümberkujundamine ja uuendused" 2.2.1.4.i. investeeringud "Kaupmeeste digitaalse ümberkujundamise edendamise finantsinstrumendid" raames.Projekt "Ltd Pilsakmens majandustegevuse digitaliseerimine"Projekti eesmärk on parandada ettevõtte olemasolevate tootmisprotsesside automatiseerimist ja digitaliseerimist. Projekti raames on kavandatud kolm tootmisseadmete automatiseerimisega seotud digistrateegia arendusmeedet. Projekti kogumaksumus: 290 026,69 EUR Euroopa Liidu rahastus (kapitalisoodustus ja toetuse ekvivalent): 117 465,48 EURProjekti elluviimise tulemusena paraneb oluliselt ettevõtte tootmistaristu, samuti väheneb oluliselt kasutatavate allhangete hulk. Tootmisprotsessi digitaalne ümberkujundamine viiakse läbi poleerimise, plaadi lõikamise ja kuju lõikamise protsessis. Investeeringute tulemusena on oodata tootlikkuse kasvu, üksikute tootmiselementide maksumuse langust, aga ka käsitsitöö mahu vähenemist ja tööohutuse taseme tõusu.Projekti elluviimise kestus: 2022-09-09 2024                              #NextgenEU, #InvestEU           

UAB „PILSAKMENS“ 2016 m. spalio 26 d. sudarė sutartį nr. SKV-L-2016/890 su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra dėl paramos lėšų panaudojimo pagal projektą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, kurį bendrai finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.